Kostýmová prohlídka pro jednotlivé návštěvníky

Prohlídkový okruh č. 2

CENA ZA PŮJČENÍ KOSTÝMU:


300 Kč (dospělý)

150 Kč (dítě do 12 let a do 150 cm)

JE NUTNÉ SE PŘEDEM ZAREZERVOVAT:

 

 

REZERVACE nad 10 osob na telefonu:    775 405 820

Možnost zapůjčení repliky dobových šatů na procházku zahradami a fotografování v exteriérech zámeckého areálu, a to na dobu 30 minut.

Po zakoupení lístku v pokladně půjdete do půjčovny kostýmů, kde budete oblečeni. Po oblečení kostýmu vám bude oznámen čas návratu. Během těchto 30 minut máte možnost se sami bez průvodce v kostýmu vyfotografovat a procházet se francouzskou zahradou, anglickým parkem, oranžeriemi nebo nádvořími. Do interiéru zámku se v kostýmech nechodí (výjimkou jsou pouze kostýmové školní prohlídky v měsících květen a červen).

Je možné si také zapůjčit historický kočárek (tzv. princesku) pro Vaše dítě - cena 150,- Kč.

Půjčovna kostýmů disponuje 160 kostýmy různých velikostí. Mohou se tak obléci, jak děti od jednoho roku, tak dospělí, dámy i pánové.

Kostýmy se půjčují za každého počasí, v případě deště se lze procházet pouze pod arkádami zámku na vnitřním nádvoří a v oranžeriích. Kostýmy jsou replikami barokních, rokokových a romantických šatů. Budete tedy oblečeni za malé prince, princezny, popřípadě hrabata a hraběnky. Jiné kostýmy (piráty, rytíře, šašky,…) nevedeme.

Fotografování si zajišťuje každý sám.

Těšíme se na vaši návštěvu!